Kolorowe Kropki – Żłobek Skawina

Informacja dla rodziców!

Szanowni rodzice! 

W trosce o Waszą wygodę oraz dostępność naszego żłobka, uruchomiliśmy możliwość elektronicznej rezerwacji miejsca. Jeżeli pragniecie zapisać Wasze dziecko do żłobka Kolorowe Kropki, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Informujemy, że dane osobowe, będą przetwarzane przez Kolorowe Kropki Sp.z.o.o wyłącznie w najbardziej niezbędnym do prowadzenia rekrturacji zakresie (zakres zbieranych danych, łącznie z numerem PESEL dziecka, jest w pełni zgodny z tzw. Ustawą żłobkową) i nie będą udostępniane osobom trzecim.

Zasady zapisów do żłobka

1. Formularz zapisu

Rodzic wypełnia poniższy formularz rezerwacji miejsca w żłobku.

2. Regulamin i status żłobka

Rodzic zapoznaje się z regulaminem organizacyjnym i statusem żłobka.

3. Podpisanie umowy

Rodzic umawia się na podpisanie umowy i najpóźniej w dniu podpisania umowy wpłaca opłatę wpisową, celem ostatecznego potwierdzenia zapisu dziecka.

UWAGA!  Ze względu na pojawiające się pytania i wątpliwości rodziców informujemy, że rezerwacja miejsca służy do wstępnego zgłoszenia zainteresowania żłobkiem i nie jest gwarancją zapisu ani kolejności miejsca w żłobku. Ostateczną gwarancją miejsca w żłobku dla dziecka jest podpisanie umowy i wpłata opłaty wpisowej. O przyjęciu decyduje kolejność umów, nie kolejność rezerwacji.

Formularz zgłoszenia dziecka do żłobka