Kolorowe Kropki – Żłobek Skawina

Codziennie dbamy o to, co najważniejsze!

Zapisując swoje dziecko do naszego żłobka, masz pewność, że spędzi ono czas w miejscu dla niego komfortowym, przyjaznym i bezpiecznym.

Nasze sale i ich wyposażenie – m.in. meble, krzesełka, zabawki czy dywany – posiadają niezbędne atesty higieniczne oraz atesty trudnozapalności. Grzejniki w salach są osłonięte, a gniazdka elektryczne zamknięte przed dostępem dzieci. Lampy są zgodne z Polską Normą, mamy również zamontowane oświetlenie ewakuacyjne (tzw. „awaryjne”), oznaczone drogi ewakuacji oraz wykonane laboratoryjnie badanie wody, potwierdzające najwyższe parametry wody używanej w codziennym funkcjonowaniu naszego żłobka. 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Wiemy, że dziecko, jest Twoim oczkiem w głowie i być może na samą myśl oddania go w obce ręce, drżysz z niepokoju, zadając sobie wiele pytań, związanych z jego bezpieczeństwem. Gwarantujemy, że w naszym żłobku, Twój maluszek będzie w pełni bezpieczny i otoczony opieką. 

W upalne dni, sala dziecięca jest klimatyzowana. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają również czujki dymu, gazu oraz tlenku węgla. Wyposażenie łazienek, takie jak toalety i umywalki, jest dostosowane do wzrostu dzieci, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania stopni, ani podestów. Sypialnia jest wyposażona w atestowane, higieniczne i wygodne leżaczki dostosowane do wieku dzieci oraz specjalne szafy, do ich bezpiecznego i higienicznego przechowywania. 

Sala zabaw

Łazienka

Jadalnia