Rezerwacja miejsca

Szanowni Rodzice,

w trosce o Waszą wygodę oraz dostępność naszego żłobka uruchomiliśmy możliwość elektronicznej rezerwacji miejsca w Żłobku. Jeżeli pragniecie zapisać Wasze Dziecko do Żłobka Kolorowe Kropki, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza, wpisanie kodu zabezpieczającego przed spamem i wysłanie formularza. Informujemy, że dane osobowe będą przetwarzane przez Kolorowe Kropki Sp. z o.o. wyłącznie w najbardziej niezbędnym do prowadzenia rekrutacji zakresie (zakres zbieranych danych, łącznie z numerem PESEL Dziecka, jest w pełni zgodny z tzw. Ustawą żłobkową) i nie będą udostępniane na zewnątrz.

Zasady zapisów:

  1. Rodzic wypełnia poniższy formularz rezerwacji.
  2. Żłobek - najczęściej w terminie do kilku dni roboczych - przesyła dane do zalogowania się do Strefy Rodzica (WAŻNE: jeżeli dostęp ma mieć dwójka Rodziców, prosimy o podanie dwóch nazwisk i dwóch - różnych - adresów e-mail !).
  3. Rodzic zapoznaje się ze Statutem i Regulaminem Organizacyjnym, dostępnymi w Strefie Rodzica.
  4. Rodzic umawia się na podpisanie umowy i najpóźniej w dniu podpisania umowy wpłaca opłatę wpisową, celem ostatecznego potwierdzenia zapisu Dziecka.

UWAGA: ze względu na pojawiające się pytania i wątpliwości Rodziców informujemy, że rezerwacja miejsca służy do wstępnego zgłoszenia zainteresowania żłobkiem i NIE JEST gwarancją zapisu ani kolejności miejsca w żłobku. Ostateczną gwarancją miejsca dla Dziecka jest podpisanie umowy i wpłata opłaty wpisowej. O przyjęciu decyduje kolejność podpisania umów, nie kolejność rezerwacji.

 

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com